Finska – Storitve popravila in vzdrževanja – Osallistumispyyntö: Pori Energia Oy:n kunnossapito- ja huoltopalveluiden hankinta
Opis
Hankinjanje so za vzdrževanje in vzdrževalne storitve za Pori Energia Oy proizvodne naprave (elektrarne in toplinske in hlajene naprave). Poziv na ponudbo se izvaja kot posebna postopka po 38. členu posebnega zakona o javnih nabavah (1398/2016). S tem objavo se začne postopek za prijavo na poziv na ponudbo. V tem postopku ne je potrebno oddati ponudbe. S tem nabavo se ustvari okvirni dogovor po 45. in 46. členu posebnega zakona o javnih nabavah. Zmagovalec poziva na ponudbo in partner okvirnega dogovora bo izbran izmed ponudnikov. Predvideno skupno vrednost nabave je 200 000 evrov (DDV 0 %) na leto, kar pomeni 800 000 evrov (DDV 0 %) za štiri leta. Največja vrednost po 45. členu posebnega zakona o javnih nabavah, 2. točka, je 1 000 000 evrov (DDV 0 %). Cilj nabave je podrobneje opisana v prilogi prijavni zahtjevi in njenih prilogah.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Finnország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Kärkölän kunnan teknisen palvelualueen pientöiden puitejärjestely 2027-2028 (2029-2030)
Kärkölän kuntaFinskaRepair and maintenance servicesConstruction structures and materials; auxiliary products to construction (except electric apparatus)Machinery for mining, quarrying, construction equipmentRok v 27 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Finnország – Tűzoltó készülékkel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Sammuttimet ja sammuttimien huolto 2027-2028 (2029-2030)
Pohjois-Karjalan hankintatoimiFinskaRepair and maintenance services of firefighting equipmentFirefighting, rescue and safety equipmentRok v 25 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Finnország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Sprinkleri- ja kaasusammutuslaitteistojen huolto sekä pienet lisä- ja muutostyöt
Pirkanmaan hyvinvointialueFinskaRepair and maintenance servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Finnország – Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások – VANTAAN KAUPUNGIN SILTOJEN HOITOURAKKA 2027 - 2029
Vantaan kaupunkiFinskaRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentRok v 25 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026