Francija – Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav – 2026-016 - ACCORD CADRE TRAVAUX DE CVC
Opis
Ta predlagana pogajanja predstavlja okvirni pogodbi za naslednje pogodbe o izvajanju del za klimatizacijo, ventilacijo in ogrevanje AEROPORTOV OB AZURNI OBALI in AEROPORTA GOLF SAINT-TROPEZ, vključno z:
- izdelavo in izvedbo naprav za klimatizacijo, ventilacijo in ogrevanje
- izvedbo in obnovo naprav za klimatizacijo, ventilacijo in ogrevanje
- odstranitev naprav za klimatizacijo, ventilacijo in ogrevanje
- izvedbo omrežja hladne vode, vroče vode
- odstranitev omrežja hladne vode, vroče vode
- namestitev končnih naprav hladne vode, vroče vode
- izvedbo toplotne izolacije
- izvedbo aerauličnega omrežja (okrogle, pravokotne, …)
- izvedbo regulacije na sestavih za klimatizacijo
- izvedbo sestavov split sistema z hladilnimi tekočinami
Oblika cen pogodbe: enotna
Razdelitev na dele: brez predmeta
Razdelitev na tranše: brez predmeta
Upoštevanje variant: DA, glede na podrobnosti v dokumentaciji pogajanj (komunicirano kandidatom, ki so dovoljeni za predlaganje ponudbe).
Pogodba je obnovljiva: DA
Predvidena datum začetka izvedbe del ali pogodbe: 04/07/2026
Informacije o okvirni pogodbi: V skladu z členom R.2162-2 kode javnih naročil, pogodba predvideva uveljavitev okvirne pogodbe s številnimi operaterji.
Predvidena maksimalna številka udeležencev okvirne pogodbe: 4.
V skladu z členom R.2162-4 kode javnih naročil, je okvirna pogodba sklenjena brez minimalne vrednosti in je omejena z največjo vrednostjo za celotno obdobje, vključno z vso obnovitvijo:
- 7 515 K EUR brez DDV za AEROPORTE OB AZURNI OBALI
- 750 K EUR brez DDV za AEROPORT GOLF SAINT-TROPEZ
Prejšnje objave v zvezi z isto pogajanjem: brez predmeta.
ADMINISTRATIVNE MODALITETE
Izbrani kandidati bodo obveščeni o dostopnosti dokumentacije pogajanj po koncu faze selekcije kandidatur.
Pretiritev dokumentacije: Dokumentacija bo morala biti prejeta na naši platformi AIR ACHATS po brezplačni registraciji na https://achats.nice.aeroport.fr/
Predaja kandidatur: Način odpiranja: seje odpiranja ponudb niso javne.
Mesta predaje predlogov: Dokumentacija bo morala biti predana na naši platformi AIR ACHATS po brezplačni registraciji na https://achats.nice.aeroport.fr/
Dematerializacija postopkov: Elektronska pošiljanja ponudb je obvezna.
OPOZORILO: V skladu z členom R2132-7 kode javnih naročil, mora biti ponudba obvezno predana v elektronski obliki na naši platformi “AIR ACHATS”. Na platformi “AIR ACHATS” lahko brezplačno dobite račun: https://achats.nice.aeroport.fr/
Rezervna kopija (neobvezno)
Rezervna kopija lahko pošlje v skladu z določili člena R2132-11 kode javnih naročil, v določenem roku za predajo prvega paketa:
- Poštno: Rezervna kopija mora biti v zaprti ovojnici z razberljivim napisom: «rezervna kopija», številka in naslov pogajanj ter ime kandidata, ki se nanaša na njo. Ta kopija mora biti poslana v določenem roku za predajo kandidatur ali ponudb:
- ali predana z izdajo potrdila na AEROPORTE OB AZURNI OBALI - Oddelek za nakup - Zgradba B1 – 6. nadstropje - Dostop preko Coste Bellonte - AEROPORT NICE COTE D’AZUR (sprejem od ponedeljka do petka od 9.00 do 12.00 in od 14.00 do 17.00)
- ali poštno poslana na: AEROPORTE OB AZURNI OBALI – Zgradba B1 – 6. nadstropje - Rue Coste Bellonte B.P 3331 – 06206 Nice Cedex 3.
- ali po elektronski pošti: Na naslednjo naslov z naslovom «REZERVNA KOPIJA», sledijo številka, naslov pogajanj in ime kandidata, ki se nanaša na njo: [email protected]
Predstavitev kandidatur: Dokumentacija bo morala biti brezpogojno napisana v francoskem jeziku. Vključuje vse naštete dokumente. Ponudbe bodo morale brezpogojno prispeti pred končnim datumom in uro, ki sta navedena na platformi “AIR ACHATS”.
Obisk: brez predmeta.
Rok veljavnosti ponudb: 120 dni od končnega datuma prejema ponudb.
KONTAKT V PRIPADU ZAHTEVE TEHNIČNIH IN ADMINISTRATIVNIH INFORMACIJ
Neposredno na platformi “AIR ACHATS”, ko se prijavite na svoj račun.
KRITERIJI ZA OCENE KANDIDATUR
Nakupovalec določi objektivne kriterije za omejitev števila kandidatov, ki so dovoljeni za predlaganje ponudbe.
Maksimalno število kandidatov, ki so dovoljeni za predlaganje ponudbe: brez predmeta.
Nakupovalec preveri sposobnost za opravljanje poklicne dejavnosti, gospodarsko-finančno zmogljiv
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.FrancijaMotorway construction worksRok v 27 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorseFrancijaConstruction workRok v 13 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestFrancijaRefurbishment workRok v 24 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VaucluseFrancijaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workRok v 38 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026