Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Francija – Dela na zgornjem ustroju daljinskih cest – Autoroute A7 - Entretien des chaussées - Diffuseur de Valence-Sud
AUTOROUTES DU SUD DE LA FRANCE (ASF)FrancijaObjavljeno dne 19. jul. 2026
11 dni preostankaOpis
Odziv na oglas za vzdrževanje vozišč z bituminoznimi prevlekami na delu za izhod
Opozorimo kandidate, da se izvajanje del po tem oglasu lahko izvede hkrati z drugimi deli na voziščih, za katere bodo v najbližnji prihodnosti objavljeni oglasi. S tem v umu se od kandidatov pričakuje, da bodo v primeru podelitve več pogodb mobilizirali ločene človeške in materialne vire.
CPV kodi
Surface work for highwaysGranules, chippings, stone powder, pebbles, gravel, broken and crushed stone, stone mixtures, sand-gravel mixtures and other aggregatesBitumenRoad-surface painting work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancijaOverhaul and refurbishment workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Confortement et restauration de la Cathédrale Notre-Dame-de-l’Assomption de Montauban - LOT n°1A - Maçonnerie / pierre de taille - fondations spéciales - AO
OPPICFrancijaConstruction workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancijaSewerage workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancijaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026