Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Litvánia – Hírközlési vezetékek építési munkája – 0,4 kV elektros ir ryšių kabelinių linijų remonto bei pakeitimo (perklojimo) darbai AB “Oro navigacija” Vilniaus, Kauno, Palangos objektuose
Akcinė bendrovė „Oro navigacija“ (PV)LitvaObjavljeno dne 09. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
3 pirkimo objekto dalys: 1. 0,4 kV elektros ir ryšių kabelinių linijų remonto bei pakeitimo (perklojimo) darbai AB “Oro navigacija” Vilniaus objektuose; 2. 0,4 kV elektros ir ryšių kabelinių linijų remonto bei pakeitimo (perklojimo) darbai AB “Oro navigacija” Kauno objektuose; 3. 0,4 kV elektros ir ryšių kabelinių linijų remonto bei pakeitimo (perklojimo) darbai AB “Oro navigacija” Palangos objektuose.
CPV kodi
Construction work for communication linesInstallation of cable laying
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Litvánia – Közútjavítás – Rajoninio kelio Nr. 2510 Lazdijai–Kučiūnai–Veisiejai ruožo nuo 12,251 iki 21,569 km kapitalinio remonto projekto parengimas, projekto vykdymo priežiūra ir darbų atlikimas
AB Via Lietuva (PV)LitvaRoad-repair worksEngineering design servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Kretingos medelyno pertvarkymo, įdiegiant inovatyvias sodmenų išauginimo technologijas, statybos darbai
Valstybės įmonė Valstybinių miškų urėdija (PV)LitvaWorks for complete or part construction and civil engineering workNavigational instrumentsIndustrial process control equipment and remote-control equipmentRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Egyéb villamos szerelési munka – (VPP-967) Telemetrijos valdiklių atnaujinimo darbai_2 POD
AB "Amber Grid"LitvaOther electrical installation workRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Nagyjavítás és felújítás – Mokslo paskirties pastato, Pramonės pr. 35, Kaune, kapitalinio remonto darbų pirkimas
Kauno miesto savivaldybės administracijaLitvaOverhaul and refurbishment workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026