Lengyelország – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – „Kompleksowa rewitalizacja terenu Starego Szpitala w Nowym Targu poprzez wykonanie prac budowlanych, rozbiórkowych wraz z zagospodarowaniem terenu”
Opis
1. Niniejsze postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 129 ust. 1 pkt 1) oraz art. 132-139, ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych do ustawy Pzp. 2. Wartość zamówienia jest większa niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 3 ust.1 ustawy Pzp, oraz zgodnie z wymogami określonymi w niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia, zwanej dalej „SWZ”. 3. Postępowanie zostanie przeprowadzone w procedurze tzw. odwróconej, tj. z zastosowaniem art. 139 ust. 1 ustawy. 4. Do czynności podejmowanych przez Zamawiającego i Wykonawców w postępowaniu o udzielenie zamówienia stosuje się przepisy powołanej ustawy Pzp oraz aktów wykonawczych wydanych na jej podstawie, a w sprawach nieuregulowanych przepisy Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. - Kodeks cywilny (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 1071 z poźn. zm.). Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i rozbudowa budynku Starego Szpitala w Nowym Targu przy ul. Szpitalnej na działkach 4509/9; 4523/3; 4526/3; 4532; 4533; 4541; 4542; 4543; 4549; 4548/2; 4551; 4550; 4525/1, jednostka ewidencyjna: 121101_1 Nowy Targ ,obręb ewidencyjny: 0001 Nowy Targ zgodnie z warunkami decyzji Starosty Nowotarskiego nr 1340/19 z dnia 12.11.2019 ( znak BA.6740.1.645.2019.EJ) zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę, decyzjami zmieniającymi : nr 1123/22 z dnia 20.09.2022 (znak BA.6740.695.2022.EJ) oraz 1222/2025 z dnia 25.11.2025 (znak BA.6740.1.845.2025.EJ) oraz dokumentacją projektową i projektowanymi postanowieniami umowy. Zadanie jest realizowane w ramach projektu pn.: „Kompleksowa rewitalizacja terenu Starego Szpitala poprzez wykonanie prac budowlanych, rozbiórkowych wraz z zagospodarowaniem terenu na potrzeby Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Targu oraz mieszkańców Nowego Targu”, na który Zamawiający otrzymał dofinansowanie w ramach naboru nr FEMP.07.04-IZ.00-028/25 programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (dalej: Fem, Program, Fem 2021-2027). Zadanie obejmuje również uzyskanie w imieniu Zamawiającego ostatecznej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie obiektu.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Magasépítési munka – Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą techniczną w miejscowości Szczucin
KZN SIM Tarnów Sp. z o.o.PoljskaBuilding construction workConstruction work for multi-dwelling buildings and individual housesRok v 28 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Lengyelország – Építési munkák – Modernizacja i przebudowa dachów budynków Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Płocku (2)
Wojewódzki Szpital Zespolony w PłockuPoljskaConstruction workArchitectural design servicesRok v 30 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Lengyelország – Építési munkák – Zaprojektowanie (w zakresie branży srk) i kompleksowe wykonanie robót budowlanych na linii kolejowej nr 622 na odcinku G Gdów – Szczyrzyc w ramach Projektu pn. „Budowa nowej linii kolejowej Podłęże – Szczyrzyc – Tymbark / Mszana Dolna oraz modernizacja istniejącej linii kolejowej nr 104 Chabówka – Nowy Sącz – Etap II”
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.PoljskaConstruction workEngineering design services for the construction of civil engineering worksOffice and computing machinery, equipment and supplies except furniture and software packagesRok v 21 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Lengyelország – Építési munkák – Wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania: Budowa stacji elektroenergetycznej 110/15 kV GPZ Świercze
ENERGA-OPERATOR S.A.PoljskaConstruction workSite preparation workBuilding installation workRok v 8 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026