Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Lengyelország – Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások – Zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z terenu Gminy Krzykosy
Gmina KrzykosyPoljskaObjavljeno dne 18. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Przedmiotem zamówienia jest przyjęcie i zagospodarowanie odpadów komunalnych wytworzonych na terenie nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy położonych na terenie Gminy Krzykosy, dostarczonych przez podmiot wskazany przez Zamawiającego, a także zagospodarowanie odpadów dostarczonych z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych należącego do Gminy Krzykosy w okresie od 01.01.2027 roku do 31.12.2028 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 7 do SWZ.
CPV kodi
Refuse and waste related servicesRefuse disposal and treatmentRefuse recycling servicesWaste-tip management services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Hólapátolási szolgáltatások – Zimowe utrzymanie dróg gminnych, wewnętrznych i powiatowych na terenie Gminy Masłów w sezonach zimowych 2026/2027 i 2027/2028
Gmina MasłówPoljskaSnow-clearing servicesIce-clearing servicesRok v 29 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Lengyelország – Fegyver- és lőszer-ártalmatlanítási szolgáltatások – Oczyszczanie z obiektów niebezpiecznych obszaru objętego Inwest. pn.: „Budowa mola kontenerowego wraz z infrastrukturą dostępową w obrębie części morsk. i ląd. wraz ze wschodnią obudową osłaniającą molo kontenerowe, w postaci falochronu” w ramach Projektu pn.: „PRZYLĄDEK POMERANIA - Budowa dostępu morskiego i lądowego do głębokowodnego Terminalu Kontenerowego w porcie zewnętrznym w Świnoujściu"
Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście Spółka AkcyjnaPoljskaWeapons and ammunition disposal servicesBomb-disposal servicesMine sweeping servicesRok v 15 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Lengyelország – Hólapátolási szolgáltatások – „Kompleksowe zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie Powiatu Oświęcimskiego”
POWIAT OŚWIĘCIMSKI - STAROSTWO POWIATOWE W OŚWIĘCIMIUPoljskaSnow-clearing servicesIce-clearing servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Lengyelország – Szennyvíz- és hulladéktisztítási és környezetvédelmi szolgáltatások – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ścinawa
Gmina ŚcinawaPoljskaSewage, refuse, cleaning and environmental servicesRefuse and waste related servicesRok v 6 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026