Nazaj na iskanje
Irska – Storitve informacijske tehnologije: svetovanje, razvoj programske opreme, internet in podpora – TR5225-IT Managed Service for ESB’s core IT Trading capability which is FIS Aligne centric
Electricity Supply Board ( ESB )IrskaObjavljeno dne 17. maj 2026
Ni danega rokaOpis
Pogodbenica namerava nakupiti pogodbo za upravljanje IT storitev na mestu, s podporo 24/7 izven ur, za ESB-jevo jedrno IT trgovsko sposobnost, ki je centrirana na FIS Aligne. To je zelo integrirano okolje, ki vmešča aplikacije, ki podpirajo ESB-jevo 24/7 ISEM in GB trgovsko sposobnost.
CPV kodi
IT services: consulting, software development, Internet and supportComputer support and consultancy servicesComputer-related management servicesComputer-related professional services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrskaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportRok v 41 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrskaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrskaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok v 13 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrskaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026