Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – V282_2026 - WI-AOS - Spiegelkammern (Bessy II+) Los 1-3
Helmholtz-Zentrum Berlin für Materialien und Energie GmbH (HZB)NemčijaObjavljeno dne 02. avg. 2026
Rok je pretekelOpis
• Los 1 – SoTeXS-Beamline – M1-Spiegelkammer • Los 2 – Presto / KMC 1 – Spiegelkammer • Los 3 – NAP-LEEM-XPEEM – M3-Spiegelkammer
CPV kodi
Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Földmérő, hidrográfiai, oceanográfiai és hidrológiai műszerek és berendezések – Lieferung eines Mobile Mapping Systems inkl. Software und Zubehör
Hanse- und Universitätsstadt Rostock, Die Oberbürgermeisterin, Rechts- und Vergabeamt, SG Zentrale Vergabe und BeschaffungNemčijaSurveying, hydrographic, oceanographic and hydrological instruments and appliancesSurveying instrumentsSoftware package and information systemsRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Laborleistungen für das ukb
BG Klinikum Unfallkrankenhaus Berlin gGmbHNemčijaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Laboratory reagentsServices provided by medical laboratoriesRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Spektrométerek – Photolumineszenz-Mapper-NIR - PR1150863-3240-W
Fraunhofer-Gesellschaft, Einkauf B12NemčijaSpectrometersRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – Beschaffung eines Beschichters zur Fertigung von Batterieelektroden
Universität MünsterNemčijaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Rok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026