Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Papir za tiskanje – 25N0756_Acquisition de papiers d'impression
METROPOLE NICE COTE D'AZURFrancijaObjavljeno dne 24. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Ta izposojitev je objavljena po postopku: Odprti pogodbeni pogoji - člena R.2124-2 1° in R.2161-2 do 5 Kodiksa javnih pogodb. Gre za nakup papirja za tiskanje za potrebe služb Metropolitanskega območja Nice Côte d'Azur.
CPV kodi
Printing paperPulp
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Üzemanyagkártyák – ACCORD- CADRE A BONS DE COMMANDE - FOURNITURE DE CARBURANTS POUR LA VILLE DE FOURMIES
Commune de Fourmies (59)FrancijaAgency fuel cardsDiesel fuelPetrolRok v 26 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Számítógépes kellékek – Fourniture, installation et maintenance des équipements numériques pour les écoles de la ville d'Osny
Commune d'OsnyFrancijaComputer suppliesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Irodai kellékek – ACCORD-CADRE POUR L’ACHAT ET LIVRAISON DE FOURNITURES SPECIFIQUES POUR LES ARCHIVES ET LA BIBLIOTHEQUE DEPARTEMENTALES, LE SERVICE DOCUMENTATION ET LA MEDIATHEQUE DU DEPARTEMENT DES BOUCHES-DU-RHONE (2026-0399)
DEPARTEMENT DES BOUCHES DU RHONEFrancijaOffice suppliesStationeryRok v 38 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Ebédjegy – Fourniture et livraison de coupons restaurant
Loire SemèneFrancijaLuncheon vouchersRok v 28 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026