Nemčija – Arhitekturne, inženirske in projektantske storitve – Neubau einer Fahrzeughalle und einer Geräte- und Lagerhalle
Opis
Pri Kreiskem odlagališču okrožja Bamberg naj bo stare voziško hlebo razstavljeno in na istem mestu ponovno zgrajeno. Po tem posegu naj bo na območju dodan nov objekt (Geräte- in Lagerhalle) za oddelka Vrtlar.
**TED notice reference code:** 2023/S 000-000000
**Deadline for receipt of tenders or requests to participate:** 2023-12-31
**Publication date:** 2023-11-21
**Contract award criteria:** The most economically advantageous tender
**Main site or place of performance:** 96047 Bamberg, Kreisbauhof
**Estimated value excluding VAT:** 1 200 000,00 EUR
**Information about lots:** This contract is divided into 2 lots
**Lot 1:** Abbruch der alten Fahrzeughalle
**Lot 2:** Neubau (Geräte- und Lagerhalle)
**Time limit for receipt of tenders or requests to participate:** 2023-12-31
**Language(s) in which tenders or requests to participate may be drawn up:** English, German
**Additional information:** https://www.bamberg.de
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Hídellenőrzési szolgáltatások – Prüfung_Überwachung v. Ing-BW, DIN1076, Baulast Land-Südbezirke - Bauwerksprüfungen und Bauwerksüberwachungen gemäß DIN 1076
Land Berlin, Senatsverwaltung für Mobilität, Verkehr, Klimaschutz und UmweltNemčijaBridge-inspection servicesRok v 10 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Mérnöki szolgáltatások – RV Planung Fördertechnik
Flughafen Hamburg GmbHNemčijaEngineering servicesRok ni podanObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Környezetvédelmi mérnöki tanácsadó szolgáltatások – Gutachterliche Überwachung der Grundwassersanierung ehem. Gaswerk - Zeitraum 01.12.2026 bis 30.09.2031
MVV RHE GmbHNemčijaEnvironmental engineering consultancy servicesRok ni podanObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Generalplanungsleistungen Biogutvergärungsanlage
Abfallentsorgungs- und Stadtreinigungsbetrieb der Stadt ChemnitzNemčijaEngineering design servicesRok ni podanObjavljeno na 30. avg. 2026