Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Pisarniški stroji, oprema in potrebščine, razen računalnikov, tiskalnikov in pohištva – 26N0292 - Acquisition de fournitures de bureau (relance des lots 2 et 4 du marché 25N0604)
METROPOLE NICE COTE D'AZURFrancijaObjavljeno dne 12. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Javni razpis - članki R.2124-2 1° in R.2161-2 do 5 Uredbe o javnih nabavah. Poslovna pogajanja se nanašajo na: Nakupe majhnih pisarninskih pripomočkov za potrebe osebja Metropolitanskega območja Nice Côte d'Azur, služb Mestne občine Nice in CCAS.
CPV kodi
Office machinery, equipment and supplies except computers, printers and furniture
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Üzemanyagkártyák – ACCORD- CADRE A BONS DE COMMANDE - FOURNITURE DE CARBURANTS POUR LA VILLE DE FOURMIES
Commune de Fourmies (59)FrancijaAgency fuel cardsDiesel fuelPetrolRok v 26 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Számítógépes kellékek – Fourniture, installation et maintenance des équipements numériques pour les écoles de la ville d'Osny
Commune d'OsnyFrancijaComputer suppliesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Irodai kellékek – ACCORD-CADRE POUR L’ACHAT ET LIVRAISON DE FOURNITURES SPECIFIQUES POUR LES ARCHIVES ET LA BIBLIOTHEQUE DEPARTEMENTALES, LE SERVICE DOCUMENTATION ET LA MEDIATHEQUE DU DEPARTEMENT DES BOUCHES-DU-RHONE (2026-0399)
DEPARTEMENT DES BOUCHES DU RHONEFrancijaOffice suppliesStationeryRok v 38 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Ebédjegy – Fourniture et livraison de coupons restaurant
Loire SemèneFrancijaLuncheon vouchersRok v 28 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026