Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Különleges tervezési szolgáltatások – Brandenburgisches Textilmuseum Forst (Lausitz) - VE10 Leitsystem
Stadt Forst (Lausitz), Die Bürgermeisterin, Fachbereich BauverwaltungNemčijaObjavljeno dne 18. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Bei der Baumaßnahme handelt es sich um die Neugestaltung des Brandenburgischen Textilmuseum. Durch weitgreifende Modernisierungsmaßnahmen der Dauerausstellung soll die Attraktivität für die Museumsbesucher gesteigert und der Museumsrundgang optimiert werden.
CPV kodi
Specialty design servicesSignage
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaSecurity servicesRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNemčijaAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGNemčijaMarket research servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Public relations tanácsadó szolgáltatások – Information Campaigns, Strategy, Communication, Insights and Design
European Central BankNemčijaPublic relations consultancy servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026