Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Belgium – Daru – Fourniture d'une grue de manutention pour l'usine de Habay
IDELUX EnvironnementBelgijaObjavljeno dne 23. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Fourniture d’une grue de manutention pour l’usine de Habay et d’un contrat de service d’entretien pour une durée estimée de 10 000 heures ou 10 ans (le premier des deux atteint).
CPV kodi
Cranes
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Belgium – Centrifuga – Centrifuges Genk, Sint-Niklaas, Huldenberg, Lommel en Geraardsbergen
Aquafin NVBelgijaCentrifugesRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Belgium – Felvonó – Raamovereenkomst voor het leveren + plaatsen van liften, renovatie van bestaande liften en het onderhoud van het volledige liftenpark
ZORGBEDRIJF ANTWERPEN, WelzijnsverenigingBelgijaLiftsRok ni podanObjavljeno na 26. avg. 2026
Belgium – Raktárkezelő rendszerek – Agreement for the Design, Supply and Implementation of an Automated Warehouse System – ICM 2.0 and a Call-off Contract for the Maintenance.
Fluxys Belgium n.v.BelgijaWarehouse management systemDepot systemCommand and control systemRok ni podanObjavljeno na 24. avg. 2026
Belgium – Hőkezelő berendezés szilárd anyagokhoz – AMMO26-6962 - De levering en installatie van een plasmagebaseerd systeem voor de oppervlaktebehandeling van deeltjesvormige materialen
Katholieke Universiteit te LeuvenBelgijaMachinery for the heat treatment of materialsRok ni podanObjavljeno na 24. avg. 2026