Nemčija – Farmacevtski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Daridorexant, ATC N05CJ03
Opis
To ni je odprti postopek, temveč tako imenovani open-house model! Oblik za odprti postopek se uporablja le zato, ker za open-house model ne obstaja nobenega oblika. Pogodbe, ki se sklenejo v okviru open-house modela, ne podlegajo javnemu naročanju zaradi odsotnosti izbire. Uporaba tega oblika ne pomeni podrejanja pravili javnega naročanja. AOK Bayern namera skleniti z vsi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji neekskluzivne popustne pogodbe o učinkovini Daridorexant, ATC N05CJ03 po § 130c Abs. 1 SGB V. AOK Bayern ponuja vsi zainteresiranim farmacevtskim podjetjem, ki izpolnjujejo spodaj navedene pogoje za udeležbo, sklenitev enakih in neposredno pogajanje popustnih pogodb. Najzgodnejši možni datum začetka pogodbe je 01.05.2026, vse pogodbe se končajo 30.04.2028. Sklenitev pogodbe je mogoča v tem času vsakdan, najkasneje pa 03.03.2028. Pogodbe je mogoče preklicati z enomesečnim rokom do konca meseca. V primeru začetka veljavnosti popustne pogodbe, ki je bila sklenjena v okviru javnega postopka na federalni ali deželni ravni, za zdravila z učinkovino, ki je predmet naročila, open-house pogodbe za ustrezno obdobje neveljavne. Pogodbo bo sklenjena z vsemi zainteresiranimi farmacevtskimi podjetji, ki dokazujejo svojo primernost s popolnoma izpolnjenim in podpisanim samodejnim izjavom o zanesljivosti. Farmacevtsko podjetje mora predložiti popolnoma izpolnjeno in podpisano pogodbo (iz dokumenta o vpisu v trgovno registr je razvidno, da je podpisovalec avtoriziran, v nasprotnem primeru je potrebno predložiti pooblastilo) ter prilogo "Opredelitev zdravil, ki so predmet pogodbe" ter popolnoma izpolnjeno in podpisano samodejno izjavo o zanesljivosti. Dokumentacijo je mogoče predložiti ELEKTRONIČNO s kvalifikirano elektronsko podpisom ali v PISANI OBLIKO ročno podpisano. Pisana dokumentacija je potrebno poslati v 2 izvodih v originalu na naslednjo naslov: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Vergabestelle SGB V ZE25 open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München. ELEKTRONIČNE dokumentacije s kvalifikirano elektronsko podpisom je potrebno predložiti preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de. V primeru prejemanja popolne in pravilne dokumentacije do 03. vsakega meseca se pogodba začne naslednji dan v mesecu, v nasprotnem primeru pa naslednji dan v naslednjem mesecu. Pri pisani dokumentaciji v PISANI OBLIKO je potrebno predhodno poslati popolnoma izpolnjeno in podpisano dokumentacijo kot skeniran dokument na e-poštni naslov [email protected] ali preko komunikacijskega območja na portalu www.dtvp.de, če so popolne in pravilne originalne dokumentacije v papirnati obliki prejete do 10. dneva meseca na AOK Bayern, Vergabestelle. Prosimo, da upoštevate navodila za izpolnjevanje, ki so na voljo na www.dtvp.de med dokumentacijo za javno naročilo. Zainteresirana farmacevtska podjetja lahko v prostoru za projekt open-house postopka na portalu www.dtvp.de zahtevajo odklop dokumentacije za javno naročilo. V tej objavi je naveden povezava na portal. Kot potencialni pogodbeni partnerji so v poštev le farmacevtska podjetja. Dokumentacija open-house postopka bo odklopljena le farmacevtskim podjetjem kot potencialnim pogodbenim partnerjem in je strogo zasebna. S zahtevko za odklop dokumentacije potrjujejo podjetja zasebno obravnavo dokumentacije.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Hordágyak – Unfalltransporter
Klinikum Main-SpessartNemčijaStretchersBeds for medical useMedical furnitureRok v 40 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Egészségügyi papír – Rahmenvertrag Hygienepapier
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundNemčijaPaper sanitaryToilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettesToilet paperRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.
KKH Kaufmännische KrankenkasseNemčijaPharmaceutical productsRok v 119 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – 6003109359 - 1/DLII6/VM037 - Medizinprodukt Armtragetuch Musselin
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der BundeswehrNemčijaMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesRok v 29 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026