Grčija – Storitve preventivnega vzdrževanja – Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής του αναλυτικού εξοπλισμού των εργαστηρίων των Υπηρεσιών του Γενικού Χημείου του Κράτους
Opis
Predmet pogodbe je dobava pogodbenih servisnih del za pokrivanje potreb preprečevalne in popravilne oskrbe analitične opreme laboratorijev Generalne kemijske službe države. S preprečevalno oskrbo se nanaša na vse dejanja, ki imajo za cilj ohranjanje analitične opreme v popolni in pravilni delovanju. Vključuje načrtovani in periodični pregled pravilnega delovanja naprav ter preprečevalne zamenjave delov ali zamenjivih delov z kratkim življenjskim ciklom (npr. filter, liner, septum, filament, nuts, ferrules itd.), popravila, izboljšave, popravke, da se prepreči pojav napak in okvar. Preprečevalna oskrba se izvrši v skladu z navodili in tehničnimi smernicami proizvajalca in stanjem naprave. S popravilno oskrbo ali popravilo se nanaša na vse dejanja, ki imajo za cilj popravilo okvar analitične opreme, ki se pojavijo med trajanjem pogodbe o oskrbi. Vključuje zamenjavo delov, zamenjivih delov in porabnih materialov, popravilno delo in pregled pravilnega delovanja, da bi se obnovilo popolno in pravilno delovanje naprav. Tehnične značilnosti in druge zahteve so podrobno opisane v PRILOGU A' Oznave. Ponudbe se podajajo za eno, več kot eno ali za vse Odseke, kot so opisani v Prilogu A' Oznave. Opomba: vsaka ponudba mora vključevati celotno analitično opremo, ki je vključena v ponujeni Odsek. Ocena vrednosti pogodbe znaša 1.185.000,00 € plus DDV (24%) 284.400,00 €, skupaj 1.469.400,00 €. Pogodba bo podeljena na podlagi najugodnejše gospodarske ponudbe. Trajanje pogodbe je 36 mesecev od objave na TED.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςGrčijaRepair and maintenance servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥGrčijaRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentRok v 38 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥGrčijaRepair and maintenance services of shipsRok v 38 dnehObjavljeno na 25. avg. 2026
Görögország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ A/Α Συστήματος Ε.Σ.Η.ΔΗ.Σ.: 515130
ΔΗΜΟΣ ΔΡΑΜΑΣGrčijaRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsRok v 24 dnehObjavljeno na 25. avg. 2026