Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Resultaatverplichte ICT-/ IV-opdrachten Maatwerk Diensten Applicaties (RVICTO-MDA) 2026
Ministerie van Economische Zaken, Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO)NizozemskaObjavljeno dne 19. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
*aanvulling: Diverse wijzigingen zijn aangebracht in Aanbestedingsdocument versie 1.2, zie revisietabel in document. Beschrijvingen van de Deelnemers zijn terug te vinden in het aanbestedingsdocument, net als de ICT-landschappen en de behoeften. Geraamde waarde € 1.070.000.000, maximale waarde € 1.500.000.000. Beide bedragen exclusief btw.
CPV kodi
IT services: consulting, software development, Internet and support
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Subsidieverwerking Isolatiemaatregel Beverwijk, Heemskerk en Velsen
Gemeente BeverwijkNizozemskaIT services: consulting, software development, Internet and supportFinancial transaction processing and clearing-house servicesSupporting services for the governmentRok v 51 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Aanbesteding Identity & Access Managementsysteem
Hogeschool Van Hall LarensteinNizozemskaIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsRok v 52 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Managed ICT-infrastructuur en bijbehorende beheerdiensten
Gemeente Midden-DelflandNizozemskaIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Zaaksysteem, DMS en Omnichannel Oplossing
De Nederlandse Zorgautoriteit (NZa)NizozemskaIT services: consulting, software development, Internet and supportSoftware package and information systemsSoftware programming and consultancy servicesRok v 47 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026