Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Romunija – Enota za ultrazvok – Ecograf
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHORRomunijaObjavljeno dne 16. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Ecograf Število dni, do katerega je mogoče zahtevati pojasnila pred rokom za predajo ponudb/candidatur: 18 dni. Rok za oddajo odgovora na zahteve pojasnil: v 11. dan pred rokom za predajo ponudb, ki je naveden v obvestilu o udeležbi. (V skladu z art. 160, alinea 2 in art. 161 Zakona 98/2016, spremenjenega z Uredbo 107/2017).
CPV kodi
Ultrasonic unitRepair and maintenance of plantInstallation services of medical equipmentMedical education services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Románia – Sebészi varratok – Acord-cadru de achizitie publică de fire sutură divizate pe 9 loturi
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA"SFANTUL IOAN CEL NOU"SUCEAVARomunijaSurgical suturesRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Románia – Fogászati implantátum – Implanturi și consumabile dentare
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila"RomunijaDental implantDental consumablesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Románia – Angiográfiai kellékek – MATERIALE ENDOVASCULARE PENTRU NEURORADIOLOGIA INTERVENTIONALA - 2026
SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BIHORRomunijaAngiography suppliesRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Románia – Orvosi fogyóeszközök – LICITATIE MATERIALE SANITARE DIABET
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIASRomunijaMedical consumablesRok v 35 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026