Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Romunija – Pipe, zasuni in ventili – Robinete din oțel cu sferă
DISTRIGAZ SUD RETELE S.R.L.RomunijaObjavljeno dne 20. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Predmet postopka je nakup robinet iz jekla s kroglo, ki se bodo uporabljali v sistemih za distribucijo zemeljskega plina, tako vgrajenih (v obiskovalni dimnik) kot nadzemnih.
CPV kodi
Taps, cocks and valves
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Románia – Élelmiszer vagy ital ipari előkészítésére vagy gyártására szolgáló gépek – Furnizarea unei instalații complete de rendering ecologic pentru valorificarea subproduselor animale de porc (Categoria 3 conform Reg. (CE) 1069/2009), format din linia principală de rendering și mașina P555 de golire și spălare membrane sau echivalent, împreună cu serviciile și documentele incluse expres, inclusiv transportul complet al lotului până la amplasamentul din Ardusat.
LA FERMA COTRomunijaMachinery for the industrial preparation or manufacture of food or drinkInstallation services of special-purpose machinery and equipmentRoad transport servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Románia – Gázkompresszorok alkatrészei – Piese pentru compresor de gaze naturale cu asistenta tehnica la montaj
SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRLRomunijaParts of gas compressorsTechnical assistance servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Románia – Gázok szűrésére és tisztítására szolgáló berendezés – DISPOZITIVE DE FILTRARE SAU DE PURIFICARE A GAZELOR PENTRU AUTOBUZE
CT BUS S.A.RomunijaMachinery and apparatus for filtering or purifying gasesRok v 34 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Románia – Zárószelep – Componente de vid: Vane de tip sertar pentru ultravid; Diverse elemente de vid, adaptate pe flanșe de tip Conflat; Joje de presiune; Vane pentru vid ultraînalt; Elemente pentru condiționare instalații pentru vid ultraînalt / bakeout
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELORRomunijaGate valvesFlangesManometersRok v 31 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026