Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Épületszerelési munka – Nutzerspezifische Anlagen - Sachsen-Anhalt-Kaserne Weißenfels, GNUE Neubau Instandsetzungshalle HIL (SBB-2026-0074)
Amt für Immobilien- und Baumanagement Halle (AIB Halle)NemčijaObjavljeno dne 01. mar. 2026
Ni danega rokaOpis
siehe Los 1
CPV kodi
Building installation workPlumbing and sanitary works
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Hidak, alagutak, aknák és aluljárók tervezése és építése – ABS 46/2 BA 4a Neubau SÜ Kikenheckweg
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaConstruction work for bridges and tunnels, shafts and subwaysRok v 28 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Védőbevonat felvitele – 3630 Malerarbeiten
Stadt Neustadt in HolsteinNemčijaApplication work of protective coatingsPainting workRok v 27 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Villamos szerelés – SV-MBR-260828-002 - WZWA1: Werkswohnungsbau Westend-/Zschokkestraße, Elektro inkl. Blitzschutz
Stadtwerke München GmbHNemčijaElectrical fitting workBuilding installation workRok v 35 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Németország – Villamos szerelési munka – Elektrische Kabel- und Leitungsanlagen in Gebäuden, KG 450 Schwachstrom
Land Berlin – Sondervermögen Immobilien des Landes Berlin (SILB) c/o BIM Berliner Immobilienmanagement GmbHNemčijaElectrical installation workInstallation of telecommunications equipmentFire-alarm system installation workRok v 30 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026