Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Építési munkák – Neubau einer Vierfeldhalle in Lathen; Dach- und Klempnerarbeiten (10)
Samtgemeinde LathenNemčijaObjavljeno dne 28. jan. 2026
Rok je pretekelOpis
2.780 qm Tragschale Stahltrapezprofile 2.780 qm Vollsickenfüller 2.780 qm Grunddämmung 2.780 qm Aluminium-Dacheindeckung 8 Stck. Rauch- und Wärmeabzugsanlage 70 m Halbrundrinne
CPV kodi
Construction workConstruction materials and associated itemsFacade workFlashing and guttering work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Kapcsolóállomás szerelése – Gebäudeautomation 70-00471-3770-404 - PR1278643-3770-B
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V. - Einkauf B12 - Vergabestelle BauNemčijaSwitching station installation workRok v 32 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése – Sportpark Süd - Neubau Stadion- und Trainingsgebäude, Heizungsarbeiten
Stadt Offenburg, Fachbereich Bauservice, Zentrale VergabestelleNemčijaHeating, ventilation and air-conditioning installation workRok v 29 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Vasútépítés – Bau LSW Saarbrücken Nord
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaRailway construction worksRok v 4 dniObjavljeno na 30. avg. 2026
Németország – Továbbképző intézmények kivitelezése – Los 21 - Aufzugsanlage
Thüringer Landesamt für Bau und VerkehrNemčijaConstruction work for buildings of further educationLiftsRok v 44 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026