Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Nemčija – Medicinska oprema – Mobile OP Mikroskope
Universitätsklinikum des SaarlandesNemčijaObjavljeno dne 15. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Univerzitetna bolnišnica Saarland namerava nabaviti 3 mobilna operacijska mikroskopa za kliniko za ušesno, nosno in grlno bolest (HNO) ter kliniko za ustno, čeljustno in obrazno kirurgijo (MKG) (dva naprava za HNO, ena naprava za MKG), vključno z ustreznimi servisnimi in vzdrževalnimi storitvami.
CPV kodi
Medical equipments
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 41 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNemčijaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026