Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Lettország – Építési munka felügyelete – Būvuzraudzība Liepājas ostas piestātņu Nr. 92A un 92B izbūvei
Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldeLatvijaObjavljeno dne 25. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Būvuzraudzība Liepājas ostas piestātņu Nr. 92A un 92B izbūvei
CPV kodi
Supervision of building work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lettország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Satiksmes drošības un mierināšanas pasākumu uz reģionālā autoceļa P1 Rīga – Carnikava – Ādaži 27,145 – 27,535 km būvprojekta izstrāde un autoruzraudzība
Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību "Latvijas Valsts ceļi"LatvijaEngineering design servicesSupervision of project and documentationRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lettország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Būvniecības dokumentācijas izstrāde Padela laukuma izbūvei Limbažu pilsētas stadiona teritorijā un autoruzraudzība būvdarbu laikā
Limbažu novada pašvaldībaLatvijaArchitectural and related servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lettország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Paziņojumu par būvniecību izstrāde un autoruzraudzība esošo telpu pielāgošanai III kategorijas patvertnes (patvēruma vietas) ierīkošanai Liepājas izglītības iestādēs
Liepājas valstspilsētas pašvaldībaLatvijaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lettország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Būvniecības ieceres dokumentācijas izstrāde Augšdaugavas novada pašvaldības ielu apgaismojuma izbūvei
Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvaldeLatvijaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026