Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Poljska – Enote za proizvodnjo elektrike – Dostawa oraz montaż agregatów prądotwórczych przeznaczonych do zasilania awaryjnego obiektów technologicznych Zakładu Centralnego i Zakładu Północnego w przypadku braku zasilania ze strony Operatorów Systemów Dystrybucyjnych (OSD)
Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A., zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000146138PoljskaObjavljeno dne 05. jul. 2026
Ni danega rokaOpis
Dostava in montaža prenosnih agregatov za izvor energije za nujno oskrbo objektov Centralnega in Severnega oddelka v primeru pomanjkanja oskrbe s strani Operatorjev Sistemov Distribucije (OSD)
CPV kodi
Generator unitsInstallation services of generators
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Lineáris gyorsítók – Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego o wartości powyżej 10 000 000 euro na dostawę akceleratora wraz z pracami adaptacyjnymi dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPoljskaLinear acceleratorsConstruction workOverhaul and refurbishment workRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Villamos elosztó- és vezérlőberendezések – Dostawa komponentów systemu magazynowania energii elektrycznej dla BESS Bytom
TAURON BME9 sp. z o.o.PoljskaElectricity distribution and control apparatusElectricity power linesPower convertersRok v 39 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Áramfejlesztő egységek – Zakup i dostawa agregatów prądotwórczych wraz z osprzętem w ramach „Programu Ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026”
Miasto Zielona Góra - Urząd Miasta Zielona GóraPoljskaGenerator unitsGenerating setsGeneratorsRok v 35 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Járműmotorok és járművek villamos berendezései – Dostawa części zamiennych do silników trakcyjnych LTA 220 (7 części)
Tramwaje Warszawskie sp. z o.o.PoljskaElectrical equipment for engines and vehiclesRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026