Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Irodai kellékek – Kantoorartikelen 2027-2032
Christelijke Hogeschool WindesheimNizozemskaObjavljeno dne 22. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
Het op afroep bestellen via een webshop en het leveren van kantoorartikelen op locaties van Windesheim. Deze opdracht is een raamovereenkomst met een geraamde waarde van € 300.000,- (incl. Btw) met een maximum van € 350.000,- (incl. Btw), gerekend over een periode van zes jaar.
CPV kodi
Office supplies
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Számítógéppel kapcsolatos eszközök – DAS Laptops
Stichting voor Voortgezet Onderwijs LelystadNizozemskaComputer-related equipmentRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Számítógépek és tartozékaik – ICT-devices
Onderwijsstichting KempenKindNizozemskaComputer equipment and suppliesData-processing machines (hardware)IT services: consulting, software development, Internet and supportRok v 53 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Számítógépek és tartozékaik – IT Hardware
Stichting Nederlands Instituut voor Beeld en GeluidNizozemskaComputer equipment and suppliesRok v 58 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Számítógépek és tartozékaik – ICT-Hardware
GGD Hart voor BrabantNizozemskaComputer equipment and suppliesPortable computersTablet computerRok v 23 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026