Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding en PBM's
N.V. Nederlandse GasunieNizozemskaObjavljeno dne 31. avg. 2026
3 dni preostankaOpis
Het betreft het leveren van werkkleding en PBM's inclusief aanvullende dienstverlening zoals reinigen, vermaken, repareren, etc. Geraamde waarde is €7.600.000,-
CPV kodi
Occupational clothing, special workwear and accessoriesWashing and dry-cleaning services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtNizozemskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingRok v 59 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingRok v 20 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SARONizozemskaPresents and rewardsRok v 7 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026