Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Görögország – Városiszilárdhulladék-gyűjtési szolgáltatások – Συλλογή Σύμμεικτων και Ανακυκλώσιμων Αστικών Στερεών Αποβλήτων
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣGrčijaObjavljeno dne 07. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Συλλογή Σύμμεικτων και Ανακυκλώσιμων Αστικών Στερεών Αποβλήτων με δικαίωμα προαίρεσης ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ ΠΡΟ ΦΠΑ(ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗ): 758.881,20 € ΣΥΝΟΛΟ ΣΥΜΠ. ΦΠΑ 24% (ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗ): 941.012,69 € ΠΟΣΟ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΠΡΟ ΦΠΑ: 874.896,77 € ΣΥΝΟΛΟ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΣΥΜΠ. ΦΠΑ 24%: 1.084.871,99 € ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΔΑΠΑΝΗΣ ΠΡΟ ΦΠΑ (ΜΕ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗ ): 1.633.777,97 € ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΠΟΣΟ ΔΑΠΑΝΗΣ ΣΥΜΠ. ΦΠΑ 24% (ΜΕ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗ): 2.025.884,69 €
CPV kodi
Urban solid-refuse collection servicesNon-hazardous refuse and waste treatment and disposal servicesStreet-cleaning servicesStreet-sweeping servicesBin-cleaning services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – Εξασφάλιση βατότητας Εθνικού και Επαρχιακού οδικού δικτύου Π.Ε. Ευρυτανίας από χιονοπτώσεις και λοιπά καιρικά φαινόμενα 2026-2028
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣGrčijaSnow-clearing servicesStreet-cleaning servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2026-2027 ΣΤΟ ΟΔΙΚΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑΣ ΠΕΜΣ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣGrčijaSnow-clearing servicesRok v 35 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Görögország – Talajtisztítás és -kezelés – ΕΠΕΙΓΟΥΣΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΟΔΙΚΩΝ ΔΙΚΤΥΩΝ , ΥΔΑΤΟΡΕΜΑΤΩΝ, ΑΝΤΙΠΛΗΜΜΥΡΙΚΩΝ, ΣΤΡΑΓΓΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΣΥΛΛΕΚΤΗΡΙΩΝ ΤΑΦΡΩΝ ΤΗΣ Π.Ε ΠΙΕΡΙΑΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΛΗΓΕΙΣΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΚΑΙ ΔΗΜΟΥ ΔΙΟΥ-ΟΛΥΜΠΟΥ
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ, ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΠΙΕΡΙΑΣ, ΥΠΟΔ/ΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΠΕ ΠιερίαςGrčijaCleaning and treatment of soilFlood-defences maintenance worksRok v 42 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Görögország – Hólapátolási szolgáltatások – ΜΙΣΘΩΣΗ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΠΟΧΙΟΝΙΣΜΟ ΕΘΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΕΠΑΡΧΙΑΚΟΥ ΟΔΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ Π.Ε. ΠΕΛΛΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΡΟΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2026-2030
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ / ΠΕ ΠΕΛΛΑΣGrčijaSnow-clearing servicesRok v 36 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026