Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Szlovákia – Építési munkák – Rekonštrukcia fasády a výmena výplňových konštrukcií Hotela Bôrik
Úrad vlády Slovenskej republikySlovaškaObjavljeno dne 01. feb. 2026
Rok je pretekelOpis
Predmetom zákazky je rekonštrukcia fasády a zateplenie Hotela Bôrik za účelom zlepšenia technického stavu objektu a zlepšenia tepelno-izolačných vlastností fasády a výplňových konštrukcií.
CPV kodi
Construction workFacade workInstallation of doors and windows and related componentsDismantling worksInstallation of door and window framesSurface-protection work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Szlovákia – Közúton folyó munkák – Cesta II/499 Trebatice - Piešťany
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho krajaSlovaškaRoadworksRoad-repair worksRoad-maintenance worksRok v 16 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovákia – Építési munkák – Zlepšovanie energetickej hospodárnosti a obnova verejných budov – STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina
Slovenská televízia a rozhlasSlovaškaConstruction workBuilding construction workInstallation of metal structuresRok v 19 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovákia – Erőmű építése – Výstavba fotovoltickej elektrárne – Petržalka a Senica
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.SlovaškaConstruction work for power plantConstruction workSolar photovoltaic modulesRok v 13 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovákia – Útkereszteződés építése – Vybudovanie kruhovej križovatky na ceste II/507
Trenčiansky samosprávny krajSlovaškaRoad junction construction workRok v 17 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026