Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Nemčija – Gradbena dela na stavbah – Geruestbauarbeiten
Staatliches Bauamt München 2NemčijaObjavljeno dne 19. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
LMU Schill42-46, NB+San Geowissenschafte Das Staatliche Bauamt München 2 načrtuje gradnjo Geo- in okoljeznanstvenih fakultet in Državnih naravoslovnih zbirk iz področja geovestin (LMU-GEO). Delo obsega predvsem:
- delovna in fasadna ogrodja vertikalno približno 9.700 m²
- delovna in fasadna ogrodja poševno približno 1.564 m²
- notranji bočni varovalni sistem približno 10.042 m
- podestni stopniški vodi 7 kosov
- ogrodni nosilci 5 kosov
- transportni podiji različnih velikosti 5 kosov
CPV kodi
Building construction workConstruction work for college buildingsConstruction work for university buildingsConstruction work for research buildingsScaffolding work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Tereprendezési munkák – Freianlagen Füssen
Stadt FüssenNemčijaLandscaping workExcavating and earthmoving workBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelvény szerelése – Neubau Dreifeld-Sporthalle am Gymnasium Franziskaneum - LOS 23 -Sanitärinstallation
Stadt MeißenNemčijaSanitary fixture installation workSports hall construction workRok v 34 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése – Polizeirevier Werdau, Erweiterung
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und VertragsmanagementNemčijaHeating, ventilation and air-conditioning installation workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelési munka – Neubau von Erweiterungsanbauten an der Franziskus Schule - Abwasser-, Wasser-, Gasanlagen
Kreis ViersenNemčijaSanitary worksPlumbing and drain-laying workRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026