Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Hőszigetelési munka – 46_311_Maler1
Deutsches Krebsforschungszentrum HeidelbergNemčijaObjavljeno dne 02. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
- Gerüst - Schutzabdeckungen ca. 10.000m² - Mineralschaum Wärmedämmschicht an Decke über U2 einschl. Beschichtung ca. 2.000m² - Holzwolle-Mehrschichtplatte Wärmedämmschicht an Decke über U1 (Tiefgarage) ca. 3.000m² - Mineralschaum Wärmedämmschicht an Wänden einschl. Putz und Beschichtung ca. 1.000m² - Holzwolle-Mehrschichtplatte Wärmedämmschicht an Wänden ca. 400m² - Beschichtung Technikräume ca. 7.500m²
CPV kodi
Thermal insulation workPlastering work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Tereprendezési munkák – Freianlagen Füssen
Stadt FüssenNemčijaLandscaping workExcavating and earthmoving workBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelvény szerelése – Neubau Dreifeld-Sporthalle am Gymnasium Franziskaneum - LOS 23 -Sanitärinstallation
Stadt MeißenNemčijaSanitary fixture installation workSports hall construction workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Fűtés, szellőzés és légkondicionálás szerelése – Polizeirevier Werdau, Erweiterung
Staatsbetrieb Sächsisches Immobilien- und Baumanagement, Zentrale, Zentralstelle Vergabe- und VertragsmanagementNemčijaHeating, ventilation and air-conditioning installation workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szaniterszerelési munka – Neubau von Erweiterungsanbauten an der Franziskus Schule - Abwasser-, Wasser-, Gasanlagen
Kreis ViersenNemčijaSanitary worksPlumbing and drain-laying workRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026