Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Švica – Inštalacija ogrevalnih, prezračevalnih in klimatskih naprav – AUH-SAN, Sanierung Dienstgebäude HKW Aubrugg, BKP 244 Lüftungsanlagen
Elektrizitätswerk der Stadt Zürich (ewz)ŠvicaObjavljeno dne 09. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
V okviru projekta AUH-SAN poteka sanacija in zamenjava sistemov za ventilacijo. Med drugim:
* Sistemi za ventilacijo v socialnih, pisarnah in delavnicah
* Dodatni in/ali odvodni sistemi za ventilacijo v naftni postaji, prejemni postaji zemeljskega plina, prostorih za motorje dvigal, * Delna klimatizacija pisarn, socialnih in stranskih prostorov
* Delna klimatizacija transformatorskih in električnih prostorov
* Klimatizacija poveljniškega prostora in avditorija
* Demontiranje ustreznih starih naprav.
CPV kodi
Heating, ventilation and air-conditioning installation workVentilation installation work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Svájc – Autópálya és közút építése – N12.80 MP-230024 - Jct de Guin - bretelles - Lot GC – travaux de génie civil (ID 12074)
Office fédéral des routes OFROU, Division Infrastructure routière Ouest, filiale Estavayer-le-LacŠvicaConstruction work for highways, roadsRok v 49 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Építési munkák – Kerenzerbergstrasse, Wirai - Beglingen
Departement Bau und UmweltŠvicaConstruction workRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Mérnöki és építési munkák – Pont Sous-Terre (2334) génie civil
Unité soumissions - Département de l'aménagement, des constructions et de la mobilité (DACM) de la Ville de GenèveŠvicaEngineering works and construction worksRok v 26 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svájc – Iskolaépületek kivitelezése – 214 Montagebau in Holz - Neubau Primarschule mit Turnhalle Erlenstrasse, Oberglatt
Gemeinde Oberglatt (Anderegg Partner AG)ŠvicaConstruction work for school buildingsGymnasium construction workRok v 18 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026