Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Németország – Őrzési szolgáltatások – Neuausschreibung Pförtnerdienst KarrC Bw Stuttgart
Bundeswehr-Dienstleistungszentrum BruchsalNemčijaObjavljeno dne 07. maj 2026
Ni danega rokaOpis
Vertrag über die Sicherheitsleistung ohne Befugnisse nach dem UZwGBw im Karrierecenter der Bundeswehr Stuttgart (KarrCBw Stuttgart)
CPV kodi
Guard services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NemčijaSecurity servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfNemčijaAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGNemčijaMarket research servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Public relations tanácsadó szolgáltatások – Information Campaigns, Strategy, Communication, Insights and Design
European Central BankNemčijaPublic relations consultancy servicesRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026