Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Izkopna in zemeljska dela – AUTOROUTE A4 - PÔLE D'ÉCHANGES MULTIMODAL DU SYCOMORE Travaux de Construction des infrastructures du PEM de Bussy
SANEFFrancijaObjavljeno dne 20. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Ta razprava se nanaša na gradbena dela infrastrukture za Multimodalni prehodni center Bussy ob avtocesti A4.
CPV kodi
Excavating and earthmoving workEarthmoving workSite preparation and clearance workSlip road construction workSingle carriageway construction workInstallation of road lighting equipmentSewerage workCrash barriers
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancijaOverhaul and refurbishment workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancijaSewerage workRok v 33 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancijaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancijaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok v 24 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026