Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Inženirske storitve – Missions d'expertises par un bureau d'ingénierie structure, pour des prestations dans le domaine de désordres structurels et pathologies des bâtiments du patrimoine de FILIERIS Nord.
FILIERISFrancijaObjavljeno dne 05. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Enotni pogodbeni okvir z naročili in enotnimi cenami do najvišje vrednosti 450 000 € brez DDV v sklopu celotnega trajanja pogodbe (4 leta). Ocena je 400 000 € brez DDV v 4 letih. Ni obiska lokacij. Lokacije izvajanja so v departmajih Nord (59) in Pas-de-Calais (62). Pomembno je omeniti, da sta dva objekta v departmaju Calvados v Potignyju (14260) in še en v Trélazéju (49463) v departmaju Maine et Loire.
CPV kodi
Engineering services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Mérnöki tanácsadó és konzultációs szolgáltatások – Mise à jour du Schéma Directeur des Eaux Usées sur le Territoire de la CARENE
Saint-Nazaire Agglomération - la CARENEFrancijaAdvisory and consultative engineering servicesEngineering servicesEngineering studiesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Mission de maîtrise d'œuvre pour la rénovation des Bains Pompéiens
Commune de DeauvilleFrancijaArchitectural and related servicesRok v 60 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Várostervezési szolgáltatások – Le présent marché a pour objet d'une part l'élaboration du Plan Local d'Urbanisme Intercommunal valant Programme Local de l'Habitat à l'échelle de la Communauté de Communes du Bonnevalais et d'autre part la réalisation d'un diagnostic agricole
Communauté de Communes du BonnevalaisFrancijaUrban planning servicesRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – MARCHE DE MAITRISE D'OEUVRE - REHABILITATION DE BUREAUX EN LOGEMENTS - 36 B RUE BIBERACH - 26000 VALENCE
VALENCE ROMANS HABITATFrancijaArchitectural, engineering and planning servicesRok v 27 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026