Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Litvánia – Közúti és egyéb járművek javítása, karbantartása és kapcsolódó szolgáltatások – Kintamos informacijos kelio ženklų postų, esančių kelio A17 0 – 22,06 km, priežiūros, remonto ir atnaujinimo paslaugos
AB Via LietuvaLitvaObjavljeno dne 01. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Kintamos informacijos kelio ženklų postų, esančių kelio A17 0 – 22,06 km, priežiūros, remonto ir atnaujinimo paslaugos
CPV kodi
Repair, maintenance and associated services related to roads and other equipment
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Litvánia – Transzformátorjavítási és -karbantartási szolgáltatások – 2026-ESO-781-Srovės matavimo transformatorių žemos (0,4 kV) ir vidutinės (10 kV) įtampos tinkle patikros paslaugos
UAB Ignitis grupės paslaugų centras (PV)LitvaRepair and maintenance services of transformersRok ni podanObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Telekomunikacijų infrastruktūros priežiūros paslaugos (21235)
Viešoji įstaiga CPO LTLitvaTelecommunications-infrastructure maintenance servicesTelecommunications cable and equipmentRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Litvánia – Villamos elosztóberendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – Elektros tinklo remontas ir priežiūra
Lietuvos oro uostai (PV)LitvaRepair and maintenance services of electrical distribution equipmentRok ni podanObjavljeno na 02. sep. 2026
Litvánia – Gépjármű-javítási és karbantartási szolgáltatások – (PU-15337/26) Lengvųjų automobilių serviso paslaugos
AB „Kelių priežiūra“ (PV)LitvaRepair and maintenance services of carsRok v 3 dniObjavljeno na 02. sep. 2026