Irska – Storitve svetovanja na področju projektnega managementa – The provision of Project Management Services for Site Audit and Signage Content Creation Nationwide
Opis
Pogodbeni organ povablja izjave o zanimanju od primerno kvalifikiranih dobaviteljev storitev za izvajanje programa upravljanja projektom od konca do konca, nadzorne pregledov na mestu, evidenciranje premičnine na podlagi GIS, oceno skladnosti z irskim jezikom in razvoj novega dvojezičnega besedila za prometne znake na svojih rekreacijskih območjih po vsej Irski. Priprava bo pokrila celoten življenjski cikel projekta, od začetnega pregleda in zbiranja podatkov na terenu preko analize in priprave vsebine do koordinacije prevoda in grafičnega oblikovanja, ki se konča z zaključnim poročanjem in formalno predajo pogodbenemu organu. Za dostop do dokumentacije o tem tekmovanju se prijavite na Coilltejev sistem upravljanja dobaviteljev (SMS) Proactis, tako da odidete na (http://www.coillte.ie/), kliknete na ‘Kaj delamo’ – ‘Dobavitelji’ - ‘Portal SMS’ ali uporabite spodnjo povezavo: Proactis - https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login Reference No: RFX1004393
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityIrskaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportRok v 40 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)IrskaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124IrskaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok v 12 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceIrskaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesRok v 26 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026