Nazaj na iskanje
Francija – Razna živila – FOURNITURES DE DENR2ES ALIMENTAIRES POUR LA RESTAURATION SCOLAIRE DE LA VILLE DE SAINT-SAVOURNIN
MAIRIE DE SAINT SAVOURNINFrancijaObjavljeno dne 30. avg. 2026
46 dni preostankaOpis
Javno naročilo za dobavo hrane po delih
CPV kodi
Miscellaneous food productsMeatFresh poultryDairy productsDeep-frozen productsVegetables, fruits and nuts
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Fourniture de produits alimentaires et non alimentaires relatifs à l’activité de restauration collective
Groupement des EPLE du 11 et du 66FrancijaFood, beverages, tobacco and related productsDeep-frozen productsDairy productsRok v 42 dnehObjavljeno na 30. avg. 2026
Franciaország – Mélyfagyasztott termékek – MARCHE GRSUR2027-1 DE FOURNITURES DE PRODUITS SURGELES
Lycée Claude MONETFrancijaDeep-frozen productsRok v 31 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Franciaország – Vegyes tejtermékek – Fourniture de PRODUITS LAITIERS - EPLE76
Lycée André Maurois - Groupement de commandes des EPLEFrancijaAssorted dairy productsDairy productsButterRok v 29 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Franciaország – Mélyfagyasztott termékek – Accord-cadre pour la fourniture et livraison de produits carnés surgelés pour les services de la restauration des cantines scolaires du 16e arrondissement de Paris
Caisse des Ecoles du 16èmeFrancijaDeep-frozen productsRok v 31 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026