Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Francija – Sveža perutnina – 26V0570 - Achat de Pintades et de Canettes Label Rouge - Relance du marché 25V0043-03
VILLE DE NICEFrancijaObjavljeno dne 05. jul. 2026
Rok je pretekelOpis
Javno naročilo - člena R.2124-2 1° in člena R.2161-2 do 5 Uredbe o javnih naročilih. Naročilo se nanaša na: Nakupe mesa iz perutnin in Label Rouge za šolsko, izvenšolsko prehranjevanje (prostovoljni centri) in ustanove za zgodnje otroštvo mesta Nice. Ponovna objava naročila 25V0043-03.
CPV kodi
Fresh poultry
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Fourniture de denrées alimentaires pour les besoins de l'Etablissement Départemental de l'Enfance et de la Famille-.
Département de l'AisneFrancijaFood, beverages, tobacco and related productsDairy productsRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Élelmiszer-keverékek – Prestations de traiteur
Annemasse les Voirons AgglomérationFrancijaFood mixesCatering servicesRok v 45 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Állati takarmányok – FOURNITURES ET LIVRAISON D'ALIMENT PORC, PORCELET ET TRUIE
CHBRE AGRI REGION BRETAGNEFrancijaAnimal feedstuffsRok v 56 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Különféle élelmiszertermékek – FOURNITURE DE DENREES ALIMENTAIRES ET DE BOISSONS
VILLE DE CHELLESFrancijaMiscellaneous food productsFood, beverages, tobacco and related productsSpirituous beveragesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026