Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Karrier-tanácsadási szolgáltatások – Talent Ontwikkeling en Duurzame Inzetbaarheid
Rijkswaterstaat Corporate DienstNizozemskaObjavljeno dne 23. jul. 2026
118 dni preostankaOpis
De aan te besteden opdracht heeft betrekking op Talentontwikkeling en Duurzame Inzetbaarheid. perceel 1: €600.000 perceel 2: €11.200.000
CPV kodi
Career guidance services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Biztonsági szolgáltatások – Objectbeveiliging Gemeentelijke locaties Amsterdam
Gemeente AmsterdamNizozemskaSecurity servicesGuard servicesRok v 59 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Centraal Bureau voor de StatistiekNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffPlacement services of office-support personnelRok v 56 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Inhuur communicatie professionals
Provincie Noord-BrabantNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffRok v 63 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Számviteli, könyvvizsgálói és adózással kapcsolatos szolgáltatások – Fiscale adviesdiensten Rijksbelastingen
Provincie GelderlandNizozemskaAccounting, auditing and fiscal servicesFiscal servicesRok v 38 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026