Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Orvosi fogyóeszközök – RV_SKDD_OP-Sets
Landeshauptstadt Dresden, GB Arbeit, Soziales, Gesundheit und Wohnen, Städtisches Klinikum DresdenNemčijaObjavljeno dne 15. apr. 2026
Rok je pretekelOpis
Rahmenvereinbarung zur Lieferung von sterilen OP-Komplettsets inkl. Logistikservice für das Städtische Klinikum Dresden
CPV kodi
Medical consumablesOccupational clothing, special workwear and accessories
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNemčijaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNemčijaPharmaceutical productsRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNemčijaAutoclavesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Sterilizáló-, fertőtlenítő- és egészségügyi eszközök – Sterilisation / Desinfektion
Klinikverbund Allgäu gGmbHNemčijaSterilisation, disinfection and hygiene devicesRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026