Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Görögország – Fűtőolaj – Διακήρυξη 2/2026 συστημικός αριθμός 463178
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥGrčijaObjavljeno dne 20. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Διακήρυξη για την προμήθεια υγρών καυσίμων για την φοιτητική εστία για το Παν. Πελοποννήσου
CPV kodi
Heating oilDiesel oil
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΚΑΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΩΔΕΙΟΥ
ΔΗΜΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣGrčijaPetroleum and distillatesUnleaded petrolDiesel oilRok v 40 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Görögország – Kőolaj és párlatok – ΔΙΑΚ. 1/26
ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΡΑΚΗΣGrčijaPetroleum and distillatesDiesel oilUnleaded petrolRok v 30 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑGrčijaFuelsHeating oilDiesel oilRok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΚΙΛΚΙΣ-ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΓΟΥΜΕΝΙΣΣΑGrčijaFuelsPetroleum and distillatesRok v 30 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026