Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Lengyelország – Életbiztosítási szolgáltatások – Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników jednostek organizacyjnych Miasta Piotrków Trybunalski oraz członków ich rodzin
Miasto Piotrków TrybunalskiPoljskaObjavljeno dne 21. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Przedmiotem zamówienia jest ubezpieczenie w następującym zakresie: Grupowe ubezpieczenie na życie pracowników jednostek organizacyjnych Miasta Piotrków Trybunalski oraz członków ich rodzin (CPV - 66511000-5).
CPV kodi
Life insurance services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Lengyelország – Pénzügyi és biztosítási szolgáltatások – Świadczenie przez Wykonawców usługi pośrednictwa finansowego polegającej na udzielaniu i kompleksowej obsłudze pożyczek dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w ramach „Pakietu pożyczek 2 (hipoteczna, inwestycyjna, obrotowa) ze środków pochodzących ze zwrotów instrumentów finansowych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego – Lubuskie 2020”
Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.PoljskaFinancial and insurance servicesCredit granting servicesRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Hitelnyújtási szolgáltatások – Udzielenie kredytu długoterminowego w wysokości 11 450 000,00 zł
Gmina KłodzkoPoljskaCredit granting servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Hitelnyújtási szolgáltatások – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotówkowego do maksymalnej wysokości 10 000 000,00 PLN z możliwością niewykorzystania pełnej wartości kredytu bez dodatkowych prowizji i opłat
Gmina HalinówPoljskaCredit granting servicesRok v 32 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Lengyelország – Hitelnyújtási szolgáltatások – Zaciągnięcie kredytu długoterminowego
GMINA NOWA SARZYNAPoljskaCredit granting servicesRok v 35 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026