Danska – Pragovi in deli pragov – Re-tender for fasteners and rail pads for the sleeper types: S99, SB16 & S16 for use in the Danish rail network (1)
Opis
V skladu z določbami Direktive 2014/25/EU (Direktiva o javnih nabavah v sektorju vodovodov, energije, prometnih in poštnih storitev, kot jo je izvršil Uredba št. 1078 iz 29. junija 2022) je razpisan pogodbeni okvir za prikolice za monoblokovne steze Banedanmark. Pogodbeni okvir Banedanmarku daje pravico, ne pa tudi obveznost, da naroči zgornje omenjene prikolice in podložke za tirnice. Pogodbeni okvir je izključen za dobavo prikolic, ki se uporabljajo v Banedanmarkovi tovarni stez. Prikolice, ki se uporabljajo v zvezi s vzdrževanjem in zamenjavo obstoječih prikolic v Banedanmarkovi infrastrukturi, niso pokrite s tem sporazumom. Izvajanje pogodbenega okvirja je razdeljeno na tri faze: (1) Faza oblikovanja, validacije in sprejetja tipa izdelka (2) Faza prenove tovarne stez (3) Faza proizvodnje in dostave proizvodnje Za več informacij se sklicevamo na razpisni material.
CPV kodi
Dokumenti in oddaja
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Dánia – Jármű-karosszéria, pótkocsi és félpótkocsi – Udbud vedrørende indkøb af Citytrailere
Dansk Retursystem A/SDanskaVehicle bodies, trailers or semi-trailersTransport equipment and auxiliary products to transportationChassisRok v 28 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Dánia – Szállítófelszerelések és kiegészítő szállítási cikkek – Amfibiske RHIB fartøjer inkl. trailer til Kystredningstjenesten
Danish Ministry of Defence Acquisition and Logistics OrganisationDanskaTransport equipment and auxiliary products to transportationShips and boatsBoatsRok v 26 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Dánia – Áruszállító gépjárművek – Indkøb af fabriksny 4-akslet lastvogn
Varde kommuneDanskaMotor vehicles for the transport of goodsVehicle-mounted cranesFlatbed and Tipper trucksRok v 26 dnehObjavljeno na 27. avg. 2026
Dánia – Parkolófelügyeleti eszközök – Parkeringssystem
Danmarks Tekniske Universitet - DTUDanskaCar park control equipmentTransport equipment and auxiliary products to transportationMiscellaneous transport equipment and spare partsRok v 4 dniObjavljeno na 24. avg. 2026