Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Svédország – Iskolaépületek kivitelezése – Åsa Ölmevalla grundskola
Kungsbacka kommunŠvedskaObjavljeno dne 25. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Kungsbacka kommun planerar en ny skolbyggnad på Åsa 5:246 som ersätter tillfälliga förskolepaviljonger. Skolan omfattar ca 5 540 kvm BTA för 500 elever och 50 personal, samt ombyggnad av ca 450 kvm i Åsa Gårdsskolan. Projektet genomförs under pågående verksamhet och inkluderar återbrukat byggmaterial med offentlig exponering av hållbarhetsinsatser.
CPV kodi
Construction work for school buildings
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Svédország – Építési munkák – Entreprenad nybyggnation av grupp- och servicebostad, 16 platser
HALMSTADS KOMMUNŠvedskaConstruction workBuilding construction workRok v 42 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svédország – Terepegyengetés – Västra Bjäredalensverksamhetsområde Förslöv
Båstads KommunŠvedskaFlatworkRok v 35 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svédország – Homlokzati munka – Fasadrenovering etapp 3 Björksskatan
Region NorrbottenŠvedskaFacade workConstruction workRok v 28 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Svédország – Építési munkák – Utförande entreprenad väg 26/47 Mullsjöslättäng
Trafikverket MyndighetŠvedskaConstruction workRok v 73 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026