Nazaj na iskanje
Italija – Obratovanje elektrarne – Procedura ad evidenza pubblica per l’assegnazione in concessione della grande derivazione idroelettrica relativa all’impianto Po Stura – San Mauro ai sensi della L.R. 26/2020 e del R.R. 2/2023 tramite finanza di progetto su iniziativa privata
SCR PIEMONTE SPAItalijaObjavljeno dne 22. apr. 2026
Ni danega rokaOpis
Postopek javnega razpisa za podelitev koncesije za veliko hidroelektrično odvodno napravo, ki se nanaša na obrat Po Stura – San Mauro, v skladu z L.R. 26/2020 in R.R. 2/2023 s pomočjo projektnog financiranja na pobudo zasebnega subjekta.
CPV kodi
Operation of a power plant
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Olaszország – Gázszolgáltatás és kapcsolódó szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE PIACENZA 1 - OVEST
COMUNE DI PIACENZAItalijaGas distribution and related servicesRok v 86 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE "PESCARA"
PESCARA ENERGIA SPAItalijaGas distributionRok v 160 dnehObjavljeno na 05. avg. 2026
Olaszország – Vízellátás, vízszolgáltatás – Bando di Gara per l’individuazione dell’Operatore Economico a cui assegnare la proroga della concessione mineraria per acque minerali denominata “Etna – Cavagrande” per un massimo di ulteriori anni 30
Regione Siciliana Dipartimento Energia Distretto minerario PAItalijaWater distributionRok ni podanObjavljeno na 26. jul. 2026
Olaszország – Gázellátás, gázszolgáltatás – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI DISTRIBUZIONE DEL GAS NATURALE NELL'AMBITO TERRITORIALE DI GENOVA 2 - PROVINCIA
COMUNE DI CHIAVARIItalijaGas distributionRok v 61 dnehObjavljeno na 20. jul. 2026