Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Németország – Iparspecifikus szoftvercsomag – DFP mit 3 Losen: Softwarelizenzen, Implementierung und Application Management Services
DEG VergabestelleNemčijaObjavljeno dne 10. maj 2026
Rok je pretekelOpis
Die DEG beabsichtigt die Beschaffung der Softwarelizenz "nCino" (Los 1), des Implementierungspartners (Los 2), des Partners für AMS (Los 3)
CPV kodi
Industry specific software packageSoftware implementation servicesSoftware support services
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Spracherkennung - Klinikum Region Hannover
Klinikum Region Hannover GmbHNemčijaSoftware package and information systemsRok v 11 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Licenckezelő szoftvercsomag – VMware-Lizenzen und -Support
Universitätsklinikum Köln AöRNemčijaLicense management software packageSoftware package and information systemsSoftware support servicesRok v 5 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szerverek – Serversystem für KI Interferenz Workloads - PR1237100-3190-I
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12NemčijaServersRok v 31 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Rahmenvereinbarung Red Hat Produkte
Land Niedersachsen vertreten durch IT.Niedersachsen FG 24 - Zentrale Vergabestelle ITNemčijaSoftware package and information systemsIndustry specific software packageOperating systemsRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026