Nazaj na iskanje
Ta javno naročilo je bilo umaknjeno.
Hollandia – Útszóró só – Levering van wegenzout
AvriNizozemskaObjavljeno dne 24. jun. 2026
Rok je pretekelOpis
Het leveren van diverse soorten wegenzout aan de gemeenten: Culemborg, Tiel, Buren, Neder-Betuwe en de gemeenschappelijke regeling Avri, waarbij deze laatste als penvoerder zal optreden. Op basis van de afgelopen 4 jaar hebben de deelnemers aan deze aanbesteding de volgende aantallen afgenomen: 2.647 ton Steenzout 872 ton Vloeibaar dooimiddel (Pekelwater)
CPV kodi
Road saltRock salt
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Nehézgépjárművek – WFSP-43571-3824 Vrachtwagen met autolaadkraan en haakarmsysteem
Wetterskip FryslânNizozemskaHeavy-duty motor vehiclesBus bodies, ambulance bodies and vehicle bodies for goods vehiclesVehicle bodies for goods vehiclesRok v 40 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Hollandia – Forgalmi jelzőlámpák – Raamovereenkomst verkeersregelinstallaties
Gemeente AssenNizozemskaTraffic lightsInstallation of traffic lightsMaintenance services of public-lighting installations and traffic lightsRok v 58 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Hulladék- és szeméttároló konténerek és kukák – Levering van (zelf persende) prullenbakken
Gemeente LingewaardNizozemskaWaste and rubbish containers and binsRok v 40 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026
Hollandia – Nehézgépjárművek – Vrachtauto met opbouw
Gemeente MeppelNizozemskaHeavy-duty motor vehiclesRok v 9 dnehObjavljeno na 31. avg. 2026