Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Szlovákia – Erősáramú vezeték építése – R8014 Šurany - výstavba el. stanice 110/22 kV – stavebná časť
Západoslovenská distribučná, a.s.SlovaškaObjavljeno dne 31. maj 2026
Rok je pretekelOpis
R8014 Šurany - výstavba el. stanice 110/22 kV – stavebná časť
CPV kodi
Construction work for electricity power linesAncillary works for electricity power linesOverhead line constructionEngineering works and construction worksSubstation construction work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Szlovákia – Közúton folyó munkák – Cesta II/499 Trebatice - Piešťany
Správa a údržba ciest Trnavského samosprávneho krajaSlovaškaRoadworksRoad-repair worksRoad-maintenance worksRok v 17 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovákia – Építési munkák – Zlepšovanie energetickej hospodárnosti a obnova verejných budov – STVR Bratislava, ŠB Mlynská dolina
Slovenská televízia a rozhlasSlovaškaConstruction workBuilding construction workInstallation of metal structuresRok v 20 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovákia – Erőmű építése – Výstavba fotovoltickej elektrárne – Petržalka a Senica
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a.s.SlovaškaConstruction work for power plantConstruction workSolar photovoltaic modulesRok v 14 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Szlovákia – Kollégiumok építése – "EDUTECH campus“ - Komplexná rekonštrukcia školského internátu
Trenčiansky samosprávny krajSlovaškaConstruction work for halls of residenceRok v 10 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026