Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Finnország – Építési munkák – Lapuan kaupungin asfaltoinnit 2026
Lapuan kaupunkiFinskaObjavljeno dne 17. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Lapuan kaupungin kunnallistekniset palvelut pyytää tarjousta vuoden 2026 katujen ja pihojen päällystystöistä yksikköhintaisena kokonaisurakkana tämän tarjouspyynnön, liitteenä olevien urakkaohjelman ja tarjouspyyntölomakkeen mukaisesti.
CPV kodi
Construction work
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Finnország – Építési munkák – Maanrakennusurakka - FG197 Hirvisuon Synkronikompensaattorilaitos, 1. vaihe
Fingrid OyjFinskaConstruction workRok ni podanObjavljeno na 01. sep. 2026
Finnország – Építési munkák – Uusi ympärivuorokautisen palveluasumisen yksikkö vuokramallilla
Etelä-Karjalan hyvinvointialueFinskaConstruction workConstruction work for buildings relating to healthConstruction work for social services buildingsRok v 16 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Finnország – Építési munkák – Turun kaupunki, Uittamon koulutalon väliaikaistila, vuokratilojen toimitus
Turun kaupunkiFinskaConstruction workRok v 31 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Finnország – Építési munkák – A203375 Väistötilat
Senaatti-kiinteistötFinskaConstruction workRok v 26 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026