Nazaj na iskanje
Francija – Proizvodi za medicinsko uporabo – 2026-082 - GDMSAD01 - Système d'Acquisition Dynamique pour la fourniture de Dispositifs Médicaux Stériles pour le compte des établissements adhérents du GCS Pharma Hauts de France
Centre Hospitalier de LensFrancijaObjavljeno dne 21. jul. 2026
3607 dni preostankaOpis
Pomembno obvestilo: Ta postopek nadomešča prej objavljeni postopek (referenčna številka AWS n° F-PF-1828502), ki je moral biti zaključen zaradi tehničnih razlogov, povezanih s parametrizacijo profila kupca. Gospodarstva, ki so že vložila kandidaturo, so POVABLJENI, da JO VLOŽITE PONOVNO na ta novi postopek. Za povzročeno neudobje vas prosimo za izrazite izvini.
CPV kodi
Medical consumables
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancijaSpectroscopy devicesRok v 2 dniObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancijaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesRok v 51 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrancijaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesRok v 33 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrancijaPharmaceutical productsMedical consumablesRok v 30 dnehObjavljeno na 02. sep. 2026