Nazaj na iskanje
To javno naročilo je poteklo.
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Promotieartikelen en relatiegeschenken
Stichting Regionaal Opleidingen Centrum AventusNizozemskaObjavljeno dne 12. mar. 2026
Rok je pretekelOpis
Levering van promotieartikelen en relatiegeschenken € 65.000, - per jaar
CPV kodi
Presents and rewards
Dokumenti in oddaja
Povzetek AI
Prijavi se za povzetek AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezana naročila
Hollandia – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Werkkleding gemeente Zwijndrecht
Gemeente ZwijndrechtNizozemskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesRok v 44 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Raamovereenkomst Handschoenen
Ministerie van DefensieNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesOccupational clothingRok v 58 dnehObjavljeno na 03. sep. 2026
Hollandia – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – A02.55.2025 Bedrijfskleding
Gemeente LeidenNizozemskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective and safety clothingRok v 19 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026
Hollandia – Ajándékok és jutalmak – Eindejaarsgeschenken 2026
Stichting SARONizozemskaPresents and rewardsRok v 6 dnehObjavljeno na 01. sep. 2026